logo

DLA FIRM

DLA FIRM

Nasza oferta obejmuje druk wielkoformatowy oraz składanie rysunków technicznych.  Ponadto nasze usługi obejmują ksero i skanowanie dokumentów nawet w dużych formatach (w tym ksero A0+).

Wierzymy w to że czas to pieniadz . Dlatego przekonaj się jak szybko jesteśmy w stanie wydrukować Twoje dokumenty! Nasz personel posiada kilkuletnią praktykę w realizacji pilnych zleceń. Dlatego w przypadku pilnych zleceń wiemy, że nie ma czasu do stracenia. Aby dostarczać gotowy druk cyfrowy lub wydruki CAD w jak najkrótszym terminie, zoptymalizowaliśmy moce przerobowe naszej firmy. Maksymalne dostosowanie się do Twoich potrzeb to nasz cel.

 • Drukowanie czarno-białe w formatach od A3 do A0+ (maksymalna możliwa szerokość: 914 mm), z plików PDF, JPG, TIF do 268 m²/godz. w czerni, niezależnie od rodzaju obrazu i rozdzielczości druku
 • Drukowanie w kolorze w formatach od A3 do A0+ (maksymalna możliwa szerokość: 914 mm), z plików PDF, JPG, TIF z prędkością do 268 m²/godz. w czerni lub w kolorze, niezależnie od rodzaju obrazu i rozdzielczości druku
 • Kopiowanie czarno-białe i w kolorze formatów od A3 do A0+ (maksymalna możliwa szerokość : 914 mm), z możliwością powiększania i zmniejszania rysunków w zakresie 25-400%.
 • Skanowanie czarno-białe i w kolorze, skanowanie wielkoformatowe, w rozdzielczości 75-600 dpi (maksymalna możliwa szerokość : 914 mm).
 • Drukowanie oraz kopiowanie czarno-białe i w kolorze formatów A4 do A3.
  Składanie oraz kompletacja dokumentacji własnej i powierzonej.
  Oprawa prac (bindowanie, trwała oprawa wymagana do urzędów).
  Odbiór i dostawa prac.
KIP 860
951