logo

O NAS

O NAS

Firma CYBER GROTA

świadczy Usługi Kserograficzne od 2000 roku. Swoją pozycję i szacunek klientów zyskała dzięki współpracy z wykwalifikowanym personelem, który wychodząc naprzeciw swojemu klientowi, zawsze jest gotowy do udzielenia pomocy oraz wskazania najlepszych rozwiązań. Dobór i szkolenie personelu odbywają się zawsze pod kątem dużych umiejętności w zakresie informatyki biurowej, co pozwala w fachowy i satysfakcjonujący sposób zająć się każdym tekstem, grafiką czy nietypowym zleceniem.

Swoje usługi świadczymy w 4 miastach: Będzinie, Dąbrowie Górniczej ,Sosnowcu i Katowicach gdzie wyposażeni w profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa nawet najtrudniejsze zadania. Posiadamy wysoko nakładowe kserokopiarki kolorowe i czarno-białe firmy Ricoh, Develop, Minolta, automatycznie sortujące i zszywające kserokopie, z możliwością skanowania dokumentów do pliku.

Jednak w szczególności pragniemy zwrócić uwagę na profesjonalną obsługę Klientów w zakresie drukowania i oprawiania prac dyplomowych, zawsze pamiętając o tym, iż dzieło studenta jest również naszym dziełem. Pracownik zawsze znajdzie tyle czasu ile potrzeba aby razem z Klientem przejrzeć jego pracę, nanieść poprawki, zasugerować rozwiązania tak aby produkt finalny był w pełni zgodny z wymogami uczelni.

Posiadamy szeroki wachlarz usług. W naszej ofercie znajdą Państwo ksero od formatu A5 do A0 wydruki cyfrowe, wydruki laserowe, wiele systemów opraw dokumentów, laminowanie, skanowanie, możliwość archiwizacji dokumentów, zamówienia pieczątek, odbitek fotograficznych, napełnienia i regeneracji tuszy i tonerów do drukarek, możliwość skorzystania z Internetu i samodzielnej edycji tekstu. Na terenie zakładów znajdują się stanowiska komputerowe do dyspozycji Klienta.